Koszt i terminy dostawy

Darmowa dostawa na terenie Polski kurierem DHL dla wszystkich zamówień.

Sposób i koszt dostawy

Jeśli obawiasz się, że realizacja Twojego zamówienia potrwa zbyt długo i przesyłka nie dotrze na czas, zapewniamy Cię, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Ciebie najszybciej jak to jest możliwe, dlatego wysyłkę wszystkich zamówień realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna dla wszystkich zamówień.

dhl.svg

Czas realizacji zamówienia

Standardowy czas dostawy od momentu złożenia zamówienia wynosi do dwóch dni roboczych. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę przez kuriera.

Produkty wysyłane są w solidnie zapakowane w paczkach kurierskich oraz oklejone firmową taśmą zabezpieczającą. Zamówienie kompletujemy i przygotowujemy do wysyłki maksymalnie w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności, zwykle jednak zamówienia pakujemy jeszcze tego samego dnia. Czas dostawy zamówienia kurierem DHL wynosi do dwóch dni roboczych, choć w wyjątkowych sytuacjach lub z przyczyn niezależnych od nas może się wydłużyć. Najczęściej jednak paczki trafiają do naszych klientów już następnego dnia.

Pamiętaj, że czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych.

Co się stanie, gdy nie odbiorę przesyłki?

Kurier DHL podejmuje z reguły dwie próby doręczenia przesyłki. Jeśli nie odbierzesz przesyłki za pierwszym razem, kurier będzie próbował ją dostarczyć następnego dnia. Jeśli ponownie nie odbierzesz przesyłki, to wróci ona do lokalnego oddziału DHL, gdzie przez 3 dni robocze paczka będzie czekała na odbiór. Po upływie tego czasu paczka zostanie zwrócona do naszego magazynu.